FREZAVIMAS

Mes siūlome:

ALIUMINIO FREZAVIMĄ

Aliuminio frezavimas naudojant KIMLA stakles yra efektyvus ir tikslus procesas leidžiantis greitai ir preciziškai apdoroti aliuminio detales. Dėl modernių CNC valdymo sistemų, šios staklės užtikrina aukštą darbo našumą ir puikią apdirbimo kokybę, minimizuojant medžiagų švaistymą. KIMLA staklės taip pat yra pritaikytos skirtingų rūšių aliuminio frezavimui, todėl galima lengvai apdoroti tiek plonas, tiek storas aliuminio plokštes.

PLASTIKO FREZAVIMĄ

Plastiko frezavimas yra apdirbimo procesas, kurio metu naudojant skirtingus frezavimo įrankius nuimami medžiagos sluoksniai siekiant suformuoti reikiamą detalės formą. Tai itin tiksliai leidžia apdirbti įvairius plastikus,  pagaminti net ir pačias sudėtingiausias detales.

MEDŽIO FREZAVIMAS

Medžio frezavimas leidžia efektyviai ir tiksliai sukurti sudėtingas detales, būtinas baldų gamyboje ar architektūriniuose projektuose. Dėl frezavimo lankstumo ir aukšto tikslumo, jis tapo neatsiejama įvairių pramonės šakų, tokių kaip statyba ir dizainas, dalimi. Šis frezavimo procesas suteikia galimybę gaminti tiek standartinius, tiek unikalius gaminius, atitinkančius specifinius klientų poreikius.

GUMOS FREZAVIMAS

Gumos frezavimas yra specializuotas apdirbimo procesas, kurio metu naudojant CNC stakles atliekami preciziški pjovimai, formuojant įvairias gumos detales. Šis procesas reikalauja ypatingo dėmesio detalėms, kadangi gumos minkštumas ir lankstumas kelia unikalius iššūkius pjovimo metu todėl yra naudojamos specialios frezavimo galvutės ir specialiai pritaikyti pjovimo parametrai. Frezavimas leidžia sukurti sudėtingas gumos formas, kurios būti panaudotos automobilių, medicinos įrangos bei kitų pramonės šakose, užtikrinant produktų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Apibendrinant frezavimo staklėmis apdorojame šias medžiagas:

MDF, LMDP, PLEX, PS, PVC, HDPE, AKP PLOKŠTES, VARĮ, ŽALVARĮ IR KT.

 

Siekdami kokybės, našumo, dar trumpesnių darbo atlikimo terminų, mes nuolatos atnaujiname savo įrangą.
Mūsų CNC staklės Kimla BPF2141 staklių specifikacija: Kimla BPF2131 įsigytų staklių specifikacija:
 X 2100 mm 2100 mm
 Y 3100 mm 4100 mm
 Z 350 mm 250 mm
Rpm/min. 24000 24000
Spindelis 9 kw 9 kw
Tolerancija + 0,01 mm + 0,01 mm